instagram takip�i sex hikayeleri

ZAPOSLENI

Ime in priimek Delovno mesto Področje dela Elektronska pošta
Andreja Štuhec višja bibliotekarka - direktorica   andreja.stuhec@guest.arnes.si
Vesna Zaletelj
računovodja   zaletelj.vesna@gmail.com
Sonja
Perme
poslovna sekretarka   sonja.perme@gmail.com
Erna
Jurič
bibliotekarska specialistka domoznanstvo, posebne zbirke gradiva, vnos gradiva na cobiss (licenca), izdelava statistik in strokovnih poročil o prirastu in zalogi erna.juric@guest.arnes.si
Majda Jurič-Sirk
višja bibliotekarka vsebinska obdelava gradiva, statistike; domoznanski projekti, delo z mladimi majda.jsirk@gmail.com
Aleksandra Mavretič
bibliotekarska sodelavka vseživljenjsko učenje
in medijska podoba knjižnice
aleksandra.mavretic@gmail.com
Tatjana Renčelj
višja bibliotekarska sodelavka odgovorna za nabavo gradiva, vodja mladinskega oddelka in prireditev za otroke tatjana.rencelj@gmail.com
Cvetka Kokalj
samostojna knjižničarska referentka blagajniško poslovanje, statistike in izpisi za izposojo gradiva ter delo s člani cvetka.kokalj@gmail.com
Vesna
Burja
samostojna knjižničarska referentka vodja potujoče knjižnice in dislociranih enot vesna.burja@guest.arnes.si
Matej Kračan
knjižničar vodja medioteke (dopolnjevanje in urejanje zbirke) in skrbnik časopisne čitalnice matej.kracan@gmail.com
Mateja Premk

samostojna bibliotekarka

informatorka, posebni projekti knjižnice mateja.premk@gmail.com
Broni Kokalj
knjižnična manipulantka/ čistilka
 
skrb za urejenost knjižničnega okolja ter pomoč pri organizaciji prireditev  
Domen Merzel
sistemski administrator skrbnik informacijskega sistema knjižnice, spletna stran in podatkovne baze domen.merzel@gmail.com

Obratovalni čas

Ponedeljek od 10. do 19. ure
Torek od 10. do 18. ure
Sreda od 10. do 19. ure
Četrtek od 8. do 19. ure
Petek od 8. do 19. ure
Sobota od 7.30. do 12.30 ure
Ponedeljek od 8. do 15. ure
Torek od 12. do 19. ure
Sreda od 8. do 15. ure
Četrtek od 12. do 18. ure
Petek od 12. do 19. ure
Sobota Zaprto
Knjižnici Litija in Šmartno
Ponedeljek od 12. do 19. ure
Torek od 8. do 14.30 ure
Sreda od 8. do 14.30 ure
Četrtek od 12. do 19. ure
Petek od 8. do 14. 30 ure
Sobota Zaprto
Knjižnica Gabrovka
Julij, avgust - odprta ob ČETRTKIH od 18. do 19. ure
Knjižnica Vače
Med počitnicami (od 27.6.2016 do  5.9.2016) ZAPRTA.
Ponovno se vidimo 5.9.2016, od 16. do 19. ure.

 

 

Kako do nas