NOVO - SPLETNI VPIS in SPLETNA PLAČILA

Avtor: domen.merzel@gmail.com/petek, 31. julij 2020/Kategorije: Novice

Knjižnica Litija omogoča vpis preko spleta (www.knjižnica-litija.si/ zavihek Za uporabnike, ), ob tem pa tudi spletno poravnavo članarine (10 EUR) in pridobitev polnopravnega članstva.

Članom, ki bodo knjižnico uporabljali le virtualno, so na voljo oddaljeni dostopi do e-virov  in uporaba Biblosa za izposojo e-knjig.

Če pa bodo želeli tudi dostop do drugih storitev knjižnice, bodo ob prihodu v knjižnico izpolnili še fizično vpisnico (dodali obvezne podatke) in opredelili svoj status (študenti, upokojenci, brezposelni).

Po novem članom-uporabnikom spletne rešitve COBISS+ omogočamo tudi spletno poravnavo evidentiranih terjatev (Moja Knjižnica / Dolgovi, omejitve).

Opozorilo!

Člani, ki so se v času razglašene epidemije brezplačno spletno vpisali v litijsko knjižnico za namen uporabe e-zbirk, bodo morali svoje članstvo potrditi s poravnavo članarine (spletno ali ob fizičnem obisku knjižnice) do 30. junija 2020.

Po preteku roka jih bomo brisali iz evidence članstva.

Theme picker

Sobota ZAPRTO