Izposoja gradiva za izobraževanje po pošti

Knjižnica Litija pričenja z izposojo gradiva po pošti

Avtor: domen.merzel@gmail.com/ponedeljek, 20. april 2020/Kategorije: Novice

5.0

V skladu z Uredbo o začasni prepovedi ponujanja in prodajanja blaga in storitev potrošnikom v Republiki Sloveniji (Ur.L. RS 25/2020, 32/2020) je dostava na dom (katerega koli blaga) dovoljena. Torej tudi knjig.

Če bi želeli gradivo iz naše knjižnice (do 2 kg je cena paketa 4,7 EUR oz. po veljavnem ceniku Pošte Slovenija) prejeti na dom, nas lahko pokličete ob torkih in četrtkih od 9. – 12. ure (01 8980 580) ali nam seznam gradiva sporočite na knjiznica.litija@gmail.com. (gradivo vam lahko priskrbimo, če je prosto).

Z vašo izjavo o strinjanju prevzema poštnih stroškov, vam jih bomo zavedli v dolg člana (izkaznica).

S to storitvijo vam želimo ponuditi gradivo za izobraževalne obveznosti, ki jih imate vi oz. vaši družinski člani: študij (seminarske, diplomske naloge), šolanje (domača branja), priprava na maturo.

Gradivo boste v knjižnico vračali, ko bo ta spet odprta za poslovanje z uporabniki (preklic izrednih ukrepov).

Če pri izobraževanju oz. delu ne potrebujete celotne knjige, ampak le nekaj strani (morda članek iz časopisja, revije, morda črtico), nam sporočite na e-naslov oz. na telefon: 01 8980 580 – preslikavo vam lahko pošljemo po elektronski pošti. Z veseljem bomo pomagali.

Vsi postopki bodo načrtovani z upoštevanjem navodil NIJZ, veljali bodo za gradivo, ki je na voljo v naši knjižnici (medknjižnične izposoje še ne izvajamo).

Upamo, da vam bodo ponujene aktivnosti v pomoč.

Pazite nase in na svoje bližnje,

zaposleni Knjižnice Litija

Theme picker