Otroci poslušajo pravljice, starši pa se »igrajo«

V torek 18. oktobra 2016 ob 18. uri bomo starše otrok na uri pravljic v Knjižnici Litija povabili k predstavitvi novih kvalitetnih igrač, ki spodbujajo otrokov razvoj in povezovanje različnih sposobnosti.

Luka Svetec – 190-letnica rojstva

V Podgorju pri Kamniku se je 8. oktobra 1826 rodil narodni buditelj, Luka Svetec - Podgorski.

Rodovitna jesen: v Gabrovki bomo imeli novo knjižnico!

Knjižnica v Gabrovki je zadnjih 10 let delovala v nekdanji ambulanti ob OŠ Gabrovka.

S Poletavci smo se poslovili od poletja …

S Poletavci, poletnimi bralci, smo se 20. septembra popoldan na zaključni prireditvi poslovili od poletja.

Strokovna ekskurzija v Vipavsko dolino in Ajdovščino

Zaposleni Knjižnice Litija smo obiskali Lavričevo knjižnico Ajdovščina; ogledali smo si osrednjo knjižnico v Ajdovščini ter krajevno knjižnico v Vipavi, naše zanimanje je izredno pritegoval tudi barviti, za nas izjemni bibliobus njihove potujoče knjižnice.

Prvi3031323335373839Zadnje

Theme picker